پرسشگر: leasax

تاریخ: جمعه, 29 مرداد 1395 07:06

وضعیت: پاسخ داده شده

سلام. آقای دکتر تورو خدا کمکم کنیییییید، تقریبا فروردین ماه بود یه کپسول از عطاری گرفتم واسه چاقی (فت فست) مصرف کنم یک ماه نشد موهای سرم شروع به ریزش کرد منم فقط مصرف کپسول رو قطع کردم. در عرض دو ماه حجم موهای سرم نصف شد. آقای دکتر من موهای خییییلییییی خیییلیییی پر پشتی داشتم ولی الان خیییلییی کم شده و هر کی منو میبینه تو برخورد اول متوجه میشه، ریزش موهام هم بیبشتر از ناحیه فرق سر تا پیشانیم بوده بقیه جاها ریزش خیلی کم داشتم. الان ریزش موهام خیلی کمتر شده ولی احساس میکنم بازم یه مقدار ریزش داره... در ضمن حدود یک ماهو نیم میشه که هر شب دو عدد قرص اکوفان مصرف میکنم ولی تاثیری نداشته. تورور خدا کمکم کنید... و اینکه بازم موهای سرم به حالت اول برمیگرده؟

تاریخ جواب: یکشنبه, 24 تیر 1403 08:20

آقاي ساسان سلام

احتمالا داروي مصرفي شما حاوي كورتون بوده و يا مواد مشابه تستوسترون كه باعث ريزش مو شده است

به نظرم حتما بايد از نزديك معاينه شويد،ضمن مصرف داروهاي خوراكي،داروهاي موضعي نيز براي شما تجويز گردد

 

 

دوست عزیز و گرامی من

زمان بهترین و ارزشمندترین هدیه ای است كه می توان به كسی ارزانی داشت.هنگامی كه برای كسی وقت می گذاریم، قسمتی از زندگی خود را به او میدهیم كه باز پس گرفته نمی شود . باعث خوشحالی و افتخار من است كه برای عزیزی مثل شما وقت می گذارم و امیدوارم كه با راهنماییهای اساتید این رشته واظهار نظر شما عزیزان این سایت آموزشی پر بارتر گردد.

اطلاعات تماس